Kompletní řešení na klíč

navrhneme, dodáme, nainstalujeme, vyřídíme žádosti a dotace

Snížení účtu za elektřinu

můžete ušetřit až 30 000 Kč ročně za dodávky elektřiny pro Váš dům

Navýšení hodnoty nemovitosti

ideální investice do nemovitosti díky vysoké inflaci a zdražování cen energií

Větší nezávislost

neustálé zvyšování cen energií už pro Vás nebude tak zásadní

Přehled vždy po ruce

webové rozhraní nebo mobilní aplikace s aktuálním přehledem o výrobě a stavu

Akumulace do baterie

nezávislost při výpadcích sítě a využití naakumulované energie po západu slunce

Špičková solární elektrárna s nejlepším poměrem cena/výkon.

Jedná se o hybridní třífázové řešení založené na výrobcích, které patří mezi nejlepší na trhu. Systém je navržený tak, že získaná energie ze slunce se primárně použije na chod spotřebičů v domácnosti a přebytky se uloží do akumulátorů popř. se využijí pro ohřev teplé vody. Díky tomuto řešení můžete energii využít, když zrovna nesvítí slunce. Na tento systém můžete získat vysokou dotační podporu až 205 000 Kč.

Střídač Goodwe

Střídač Goodwe

Třífázový hybridní měnič řady ET Series umožňující až 100% přetížení výstupního výkonu s funkcí omezení přetoků do sítě. Měnič je možné použit také jako UPS. Pasivní chlazení bez ventilátoru. zaručuje tichý provoz.

Baterie Dyness

Baterie Dyness

Tower Txx jsou baterie předního světového výrobce bateriových úložišť Dyness. Baterie typu LiFePo4, které nabízí nadstandardní životnost 6000 cyklů a nabíjecí/vybíjecí proud. Celý systém je flexibilní a škálovatelný až na kapacitu 22,2kWh.

Panely Longi

Panely Longi

světová špička v oblasti solárních fotovoltaických technologií s průlomovými monokrystalickými technologiemi. Každoročně dodává po celém světě více než 30 GW, což je zhruba čtvrtina celosvětové poptávky na trhu.

Konstrukce Krajiczech

Konstrukce Krajiczech

český výrobce kvalitních střešních i pozemních konstrukcí s certifikaci dle německé normy TÜV.

Máte zájem o nezávaznou cenovou nabídku?

Vyplnění poptávkového formuláře pro Vás připravíme individuální cenovou nabídku, která bude respektovat nejen Vaši celkovou spotřebu domácnosti, ale také další ovlivňující faktory jako typ hlavního zdroje vytápění, sezónní spotřebiče jako bazén, ohřev bazénu, klimatizace a jiné. Po odeslání tohoto formuláře můžete očekávat Vaši nabídku během 1-2 týdnů.

Poptávkový formulář

tel: +420 724 985 478email: info@hm-smart.czNázev společnosti: hm-smart s.r.o.Sídlo společnosti: Nové sady 988/2, Staré Brno, 602 00 BrnoProvozovna: Pražská 3954/2b, 669 02 ZnojmoIČO: 08328048, DIČ: CZ08328048Společnost je vedená u Krajského soudu v Brně - oddíl C, vložka 112773